Wellness kozmetičar/ka (m/ž/r)

Mali Lošinj, Hrvatska

WELLNESS KOZMETIČAR/KA
(m/ž/r)

LOŠINJ HOTELS & VILLAS predstavlja hotelski brend pod tvrtkom Jadranka turizam d.o.o., ponosni član ugledne JADRANKA GRUPE s Malog Lošinja, jedne od najstarijih turističkih tvrtki u Hrvatskoj. S bogatom poviješću koja traje više od 70 godina, brend dosljedno održava svoju ključnu ulogu u kontinuiranom razvoju otoka. Ova predanost vidljiva je kroz stalno proširivanje ponude, pružanje visokokvalitetnih usluga te kontinuirana ulaganja. Naš portfelj uključuje hotele s 4 i 5 zvjezdica, kao i vile, apartmane i kampove koji zajedno pružaju smještaj za preko 3.500 gostiju. Smješteni uz slikovitu obalu i okruženi bujnim, stoljetnim borovim šumama, svi naši objekti ponose se blizinom mora i jednostavnim pristupom sportskim sadržajima.

Ključni zadaci i odgovornosti:

  • pružanje usluga tretmana uljepšavanja / njega lica i tijela, masaža,  depilacija, manikura i pedikura
  • davanje preporuke proizvoda kućne njege nakon tretmana
  • obavljanje uvodnog  razgovora prema spa upitniku zdravlja gosta te preuzimanje odgovornosti za prilagodbu tretmana, proizvoda i preporuke prema upitniku zdravlja gosta
  • nakon svakog tretmana vrši preporuku  najboljeg programa kućne njege proizvoda prema potrebama gosta a u skladu sa ponudom odgovarajućeg spa centra
  • održavanje čistoće radnog mjesta
  • rad na recepciji (naplata, rezervacija kao i preporuka tretmana)
  • pripremanje i posluživanje pića dobrodošlice, laganih zalogaja uz piće i čaj
  • aktivno promovira spa i wellness usluge te koristi sugestivnu tehniku prodaje dodatnih spa tretmana i          proizvoda
  • odgovara na sve upite gostiju pružajući aktualne i točne informacije
  • odlično poznavanje cjelokupne spa ponude, sadržaja i  promocija  po točnim nazivima, opisima i cijenama
  • obavljanje i drugih poslova po nalogu direktno nadređenih.

Vaš profil:

  • poželjno radno iskustvo na istoj ili sličnoj poziciji
  • poželjno radno iskustvo u hotelima visoke kategorije
  • znanje minimalno jednog stranog jezika (engleski jezik)
  • smisao za ljepotu i potrebe gosta
  • komunikativnost i srdačnost
  • organizacijske i komunikacijske vještine
  • usmjerenost na kvalitetu rada i zadovoljstvo gostiju
  • visoka razina odgovornosti u obavljanju radnih zadataka
  • sistematičnost i preciznost, sklonost timskom radu.

Nudimo Vam:

  • priliku za rast i razvoj
  • besplatan smještaj i prehranu
  • osigurana radna odjeća i obuća
  • naknadu troškova prijevoza
  • božićnicu i uskrsnicu
  • popuste unutar kompanije
  • plaćeni dopust za važne životne događaje
  • povoljni uvjeti kreditiranja kod partnerskih banaka
  • inovativno, motivirajuće i raznoliko radno okruženje.

Radujemo se zaželjeti Vam dobrodošlicu u naš Odjel spa & wellnessa!

Lošinj Hotels & Villas

Opis posla

Osobne informacije