Vanjski recepcioner u kampu (m/ž)

Mali Lošinj, Croatia

Opis posla:

  • prijem, prijava, odjava gostiju
  • poslovi mjenjačnice
  • pružanje informacija gostima kampa
  • bliska suradnja s ostalim odjelima kampa u cilju ispunjavanja svih zahtjeva gosta
  • ostali poslovi prema uputama voditelja recepcije

Uvjeti:

  • stručna sprema: SSS ekonomskog ili turističkog smjera
  • poželjno radno iskustvo na istoj ili sličnoj poziciji
  • strani jezici: aktivno znanje minimalno dva strana jezika (engleski kao prvi jezik, ostali njemački ili talijanski jezik)
  • informatička pismenost

Vještine:

  • organizacijske i komunikacijske vještine
  • usmjerenost na kvalitetu rada i zadovoljstvo gostiju
  • visoka razina odgovornosti u obavljanju radnih zadataka
  • sistematičnost i preciznost, sklonost timskom radu

Nudimo Vam:

  • posao u inovativnom i poticajnom okruženju
  • osiguran smještaj
  • naknada za topli obrok u iznosu 40 kuna dnevno
  • osigurana je radna odjeća i obuća
  • osigurana izrada sanitarne knjižice
  • stimulativna primanja
  • po isteku ugovora o radu, prigodna nagrada za rad duži od 3 mjeseca
  • uključivanje u program nagrađivanja i
  • inozemnim zaposlenicima osiguravamo i snosimo troškove izdavanja dozvole za boravak i rad te prijave privremnog boravka

Reci prijateljima za ovaj oglas

Osobne informacije
Profesionalne informacije
Dodaj
Dodaj
Dodaj
Detalji