Sobar/ica (m/ž/r)

Mali Lošinj, Hrvatska

SOBAR/ICA
(m/ž/r)

LOŠINJ HOTELS & VILLAS predstavlja hotelski brend pod tvrtkom Jadranka turizam d.o.o., ponosni član ugledne JADRANKA GRUPE s Malog Lošinja, jedne od najstarijih turističkih tvrtki u Hrvatskoj. S bogatom poviješću koja traje više od 70 godina, brend dosljedno održava svoju ključnu ulogu u kontinuiranom razvoju otoka. Ova predanost vidljiva je kroz stalno proširivanje ponude, pružanje visokokvalitetnih usluga te kontinuirana ulaganja. Naš portfelj uključuje hotele s 4 i 5 zvjezdica, kao i vile, apartmane i kampove koji zajedno pružaju smještaj za preko 3.500 gostiju. Smješteni uz slikovitu obalu i okruženi bujnim, stoljetnim borovim šumama, svi naši objekti ponose se blizinom mora i jednostavnim pristupom sportskim sadržajima.

Ključni zadaci i odgovornosti:

  • dnevno i generalno čišćenje soba kao i svih ostalih zajedničkih prostora
  • evidencija izvršenja zadataka u aplikativnom sustavu za rad
  • vođenje računa o urednosti kolica za sobaricu
  • kontrola ispravnosti uređaja i rasvjete u sobama te upisivanje kvarova u aplikaciju
  • vođenje brige o količinama rublja, potrošnog materijala i kozmetike potrebnih za rad
  • održavanje i čišćenje korištenog skladišnog prostora
  • obavlja i druge poslove po nalogu direktno nadređenih.

Vaš profil:

  • poželjno radno iskustvo na istoj ili sličnoj poziciji
  • poželjno radno iskustvo u hotelima visoke kategorije
  • znanje jednog stranog jezika (engleski jezik)
  • visoka razina odgovornosti u obavljanju radnih zadataka
  • usmjerenost na kvalitetu rada i zadovoljstvo gostiju
  • sposobnost rada u timu i u dinamičnom okruženju.

Nudimo Vam:

  • priliku za rast i razvoj
  • besplatan smještaj i prehranu
  • osigurana radna odjeća i obuća
  • naknadu troškova prijevoza
  • božićnicu i uskrsnicu
  • popuste unutar kompanije
  • plaćeni dopust za važne životne događaje
  • povoljni uvjeti kreditiranja kod partnerskih banaka
  • inovativno, motivirajuće i raznoliko radno okruženje.

Radujemo se zaželjeti Vam dobrodošlicu u naš Odjel domaćinstva!

Lošinj Hotels & Villas

Opis posla

Osobne informacije