Skladištar (m/ž/r)

Mali Lošinj, Hrvatska

Oglas više nije dostupan

SKLADIŠTAR
(m/ž/r)

LOŠINJ HOTELS & VILLAS predstavlja hotelski brend pod tvrtkom Jadranka turizam d.o.o., ponosni član ugledne JADRANKA GRUPE s Malog Lošinja, jedne od najstarijih turističkih tvrtki u Hrvatskoj. S bogatom poviješću koja traje više od 70 godina, brend dosljedno održava svoju ključnu ulogu u kontinuiranom razvoju otoka. Ova predanost vidljiva je kroz stalno proširivanje ponude, pružanje visokokvalitetnih usluga te kontinuirana ulaganja. Naš portfelj uključuje hotele s 4 i 5 zvjezdica, kao i vile, apartmane i kampove koji zajedno pružaju smještaj za preko 3.500 gostiju. Smješteni uz slikovitu obalu i okruženi bujnim, stoljetnim borovim šumama, svi naši objekti ponose se blizinom mora i jednostavnim pristupom sportskim sadržajima.

Ključni zadaci i odgovornosti:

  • u aplikativnom sustavu za rad uredno evidentira izvršenje postavljenih zadataka
  • vodi evidenciju zaprimanja i kontrole čistog rublja iz praonice te izdavanje rublja djelatnicima odjela domaćinstva
  • vodi evidenciju zaprimanja i kontrole prljavog rublja od djelatnika te priprema otpreme za praonicu
  • vodi računa o stanju zaliha sveg potrošnog materijala, roku trajanja hotelske kozmetike kao i sredstva za čišćenje
  • održava čistoću i urednost skladišnih prostora
  • obavlja i druge poslove po nalogu direktno nadređenih.

Vaš profil:

  • poželjno radno iskustvo na istoj ili sličnoj poziciji
  • poželjno radno iskustvo u hotelima visoke kategorije
  • prednost poznavanje engleskog jezika
  • razvijene organizacijske vještine i temeljitost u radu
  • izuzetna posvećenost održavanju higijene i kvalitete objekata
  • usmjerenost na kvalitetu rada i zadovoljstvo gostiju
  • visoka razina odgovornosti u obavljanju radnih zadataka
  • spremnost na korištenje aplikacije za praćenje rada i uspješnosti
  • spremnost na timski rad i usavršavanje specifičnih znanja
  • samostalnost u izvršavanju zadataka.

Nudimo Vam:

  • priliku za rast i razvoj
  • besplatan smještaj i prehranu
  • osigurana radna odjeća i obuća
  • naknadu troškova prijevoza
  • božićnicu i uskrsnicu
  • popuste unutar kompanije
  • plaćeni dopust za važne životne događaje
  • povoljni uvjeti kreditiranja kod partnerskih banaka
  • inovativno, motivirajuće i raznoliko radno okruženje.

Radujemo se zaželjeti Vam dobrodošlicu u naš Odjel domaćinstva!

Lošinj Hotels & Villas