Radnik na održavanju okoliša u kampu (m/ž)

Mali Lošinj, Croatia

Oglas više nije dostupan.

Opis posla

  • održavanje vrtova i okoliša oko objekata
  • rad na otvorenom
  • briga o funkcionalnosti uređaja i opreme
  • izvođenje jednostavne radove održavanja poslovnih prostora i sudjelovati pri njihovom uređenju i preuređenju
  • komunikacija s odjelima domaćinstva i recepcije
  • čišćenje i održavanje uređaja i opreme te prostora, okoliša i zelenih površina

Uvjeti

  • stručna sprema: SSS / NSS
  • poznavanje osnovnih biljnih kultura
  • znanje i snalaženje u sitnim majstorskim radovima
  • poželjno radno iskustvo na istoj ili sličnoj poziciji

    Prednosti

  •  osposobljenost za rukovanje motornom pilom i kosilicom
  • vozačka dozvola B kategorije
  • iskustvo na istim ili sličnim poslovima

 Što nudimo

  • posao u inovativnom i poticajnom okruženju
  • smještaj i dva obroka (doručak i jedan topli obrok) bez naknade (za djelatnike kampa Čikat) ili naknada za topli obrok u iznosu 40 kuna dnevno (za djelatnike kampova Baldarin, Bijar i Slatina)
  • osigurana je radna odjeća i obuća
  • stimulativna primanja
  •  produžetak Ugovora o radu za preraspodijeljeno radno vrijeme (slobodni dani) i dane godišnjeg odmora
  • po isteku ugovora o radu, prigodna nagrada za rad duži od 3 mjeseca
  • uključivanje u program nagrađivanja
Reci prijateljima za ovaj oglas