Kuhar (m/ž)

Mali Lošinj, Croatia

Opis posla:

  • pripremanje jela u hotelu prema standardima i procedurama rada
  • detaljno poznavanje jelovnika
  • porcioniranje i izdavanje jela prema zadanim normativima
  • usluživanje jela na liniji kao i nadopunjavanje istih
  • pridržavanje svih propisa o skladištenju namirnica i održavanje higijenskih standarda
  • kontrola kvalitete i kvantitete dostavljenih namirnica
  • briga o troškovima i racionalnom radu
  • briga o čistoći radnog prostora i radne opreme

Uvjeti:

  • stručna sprema SSS / NSS
  • poželjno radno iskustvo na istoj ili sličnoj poziciji
  • poželjno radno iskustvo u hotelima visoke kategorije
  • radno iskustvo minimalno dvije godine
  • znanje minimalno jednog stranog jezika (engleski jezik)

Vještine:

  • marljivost, spremnost na učenje
  • usmjerenost na kvalitetu rada i zadovoljstvo gostiju
  • visoka razina odgovornosti u obavljanju radnih zadataka
  • sistematičnost i preciznost, sklonost timskom radu

 Nudimo Vam:

  •  posao u inovativnom i poticajnom okruženju
  • smještaj i dva obroka (doručak i jedan topli obrok) bez naknade
  • osigurana je radna odjeća i obuća
  • osigurana izrada sanitarne knjižice
  • stimulativna primanja
  •  produžetak Ugovora o radu za preraspodijeljeno radno vrijeme (slobodni dani) i ostvarene dane godišnjeg odmora
  • po isteku ugovora o radu, prigodna nagrada za rad duži od 5 mjeseci
  • naknada troškova prijevoza do mjesta prebivališta nakon isteka ugovora o radu
  • uključivanje u program nagrađivanja
  • stjecanje iskustva uz iskusne i stručne mentore
  • edukacije i mogućnost napredovanja
  • inozemnim zaposlenicima osiguravamo i snosimo troškove izdavanja dozvole za boravak i rad te prijave privremenog boravka

Reci prijateljima za ovaj oglas

Osobne informacije
Profesionalne informacije
Dodaj
Dodaj
Dodaj
Detalji