Čistač u kampu (m/ž)

Mali Lošinj, Croatia

Oglas više nije dostupan.

Opis posla:

  • briga o higijeni u sanitarijama i oko njih
  • briga o racionalnoj potrošnji sredstava za čišćenje
  • izvještavanje o kvarovima i drugim promjenama na uređajima u prostorima koje održava
  • obavlja i druge poslove po nalogu domaćice

Uvjeti:

  • stručna sprema SSS / NSS
  • poželjno radno iskustvo na istoj ili sličnoj poziciji
  • prednost poznavanje engleskog jezika

Vještine:

  • razvijene organizacijske vještine i temeljitost u radu, marljivost, pouzdanost
  • posvećenost oržavanju higijene i kvalitete objekta
  • sklonost timskom radu

 Nudimo Vam:

  • posao u inovativnom i poticajnom okruženju
  • smještaj i dva obroka (doručak i jedan topli obrok) bez naknade (za djelatnike kampa Čikat) ili naknada za topli obrok u iznosu 40 kuna dnevno (za djelatnike kampova Baldarin, Bijar i Slatina)
  • osigurana je radna odjeća i obuća
  • stimulativna primanja
  •  produžetak Ugovora o radu za preraspodijeljeno radno vrijeme (slobodni dani) i dane godišnjeg odmora
  • uključivanje u program nagrađivanja
Reci prijateljima za ovaj oglas