Animator - Dadilja (m/ž/r)

Mali Lošinj, Hrvatska

Oglas više nije dostupan

ANIMATOR - DADILJA
(m/ž/r)

LOŠINJ HOTELS & VILLAS predstavlja hotelski brend pod tvrtkom Jadranka turizam d.o.o., ponosni član ugledne JADRANKA GRUPE s Malog Lošinja, jedne od najstarijih turističkih tvrtki u Hrvatskoj. S bogatom poviješću koja traje više od 70 godina, brend dosljedno održava svoju ključnu ulogu u kontinuiranom razvoju otoka. Ova predanost vidljiva je kroz stalno proširivanje ponude, pružanje visokokvalitetnih usluga te kontinuirana ulaganja. Naš portfelj uključuje hotele s 4 i 5 zvjezdica, kao i vile, apartmane i kampove koji zajedno pružaju smještaj za preko 3.500 gostiju. Smješteni uz slikovitu obalu i okruženi bujnim, stoljetnim borovim šumama, svi naši objekti ponose se blizinom mora i jednostavnim pristupom sportskim sadržajima.

Ključni zadaci i odgovornosti:

  • odgovoran je za funkcioniranje zatvorenog dječjeg zabavnog parka
  • kontrolira ulaz-izlaz posjetitelja
  • brine o poštivanju Pravila korištenja zatvorenog prostora za djecu
  • vrši stalni nadzor nad korištenjem opreme
  • po potrebi aktivno sudjeluje u dijelu animacije s djecom
  • prijavljuje kvarove na opremi ili instalacijama prostora
  • vođenje evidencije ulaza-izlaza posjetitelja.

Vaš profil:

  • SSS, VŠS - Pedagoški fakultet, predškolski odgoj ili certifikat za dadilju
  • radno iskustvo minimalno 1 godinu
  • znanje minimalno jednog stranog jezika
  • primjena računala
  • komunikativnost i sklonost timskom radu
  • vođenje animacijskog programa za djecu.

Nudimo Vam:

  • priliku za rast i razvoj
  • besplatan smještaj i prehranu
  • osigurana radna odjeća i obuća
  • naknadu troškova prijevoza
  • božićnicu i uskrsnicu
  • popuste unutar kompanije
  • plaćeni dopust za važne životne događaje
  • povoljni uvjeti kreditiranja kod partnerskih banaka
  • inovativno, motivirajuće i raznoliko radno okruženje.

Radujemo se zaželjeti Vam dobrodošlicu u naš Odjel animacije!

 Lošinj Hotels & Villas